Sofistike. Yine de basit.

Z-Force® Motor

Anlık Tork. Etkileyici Güç. 

İnanılmaz Verimlilik.

Z-Force® motoru, verimlilik, güç ve boyut için optimize edilmiş sıfırdan Zere Motosikletler tarafından geliştirilmiştir. Z-Force® motoru, sert sürüş sırasındaki performansı önemli ölçüde artıran ve daha yüksek sürekli hıza izin veren iç kalıcı mıknatıs (IPM) tasarımına sahiptir. Daha da etkileyici olan kompakt fırçasız motor sıvı veya basınçlı hava soğutması ve rutin bakım gerektirmez.

Z-Force® Güç Paketi ile birleştirildiğinde, dikkat çekici derecede kompakt ve hafif motor, şaşırtıcı beygir gücü ve nefes kesen hızlanma sağlar. Eşsiz sürüş kalitesi sağlayan motor, anlık gaz tepkisi ve inanılmaz çevrim dışı performans için durmadan %100 tork üretir.

Gelişmiş olmasına rağmen, Z-Force® motoru, sahip olma deneyimini basit ve heyecan verici kılmak için tasarlanmıştır. Yolcuların bir motosikletin en iyi kısmına odaklanmasına yardımcı olmak için tüm ekstra parçalar, bakım sorunları ve ağırlık ortadan kaldırılmıştır.

Zero Motorcycles Z-Force Motor

GÜÇ TANKI

İstediğiniz Zaman Kur. Ve daha uzağa git.

Z-Force® Güç Tankı, herhangi bir 2014 veya daha sonraki Zeroo SR / F, Zero S, Zero SR, Zero DS veya Zero DSR modeline * 3.6 kWh ilave akü depolama kapasitesi ekler. İsteğe bağlı bir aksesuar olan Güç Tankı, motosiklet satın alım sırasında veya sonrasında herhangi bir zamanda eklenebilir. Örneğin, bir Zero SR ZF14.4 satın alırsanız motosikletinizi 18 kWh akü kapasitesine yükseltebilirsiniz. Bu kadar enerji ile şehirde 359 km'ye veya karayolunda 180 km'ye kadar seyahat edebilirsiniz.

Güç Tankı, Z-Force® Güç Paketi modülüyle ve gerekli tüm donanımlarla birlikte gelen bir satıcıya monte edilmiş bir seçenektir. Zero S, SR, DS ve DSR’de, Güç Tankı, tank kaporta ve tank depolama alanının yerini almaktadır. Zero SR / F, Güç Tankı takılıyken kilitlenebilir küçük bir saklama alanı tutar.

* Lütfen Güç Deposu Şarj Deposu ile donatılmış veya eklenmiş motosikletlerin 6 kW Hızlı Şarj Modülü ile uyumlu olmadığını unutmayın. Power Tank, 2019 sonbaharında Zero SR / F için uygun olacak.

Zero Motorcycles Z-Force Power Tank
Zero Motorcycles App

Zero Motorcycles Uygulaması

Yolculuğunu gezintiye çevir.

  • Hem iPhone hem de Android mobil cihazlar için Bluetooth özellikli bağlantı
  • Daha sportif veya daha ekonomik sürüş sağlamak için ayarlanabilir motosiklet performansı
  • Özelleştirilebilir ekran, sürüş sırasında hassas şarj durumunu ve gerçek zamanlı güç kullanımını rapor eder
  • 2017-2020 modellerinin sahipleri Zero Motorcycles uygulamasını kullanarak motosikletlerinin donanım yazılımını güncelleyerek zamandan, paradan ve servis gezilerinden tasarruf edebilirler.

Z-Force® Güç Paketi

Daha fazla enerji. Daha az alan.

Z-Force® Power Pack teknolojisi, ilk Zero'nun Santa Cruz fabrikasından çıkmaya başladığı 2007'den beri elektrikli motosiklet endüstrisinde devrim yaratıyor. Hedef: daha az alana daha fazla enerji paketi. En son teknolojiye sahip lityum-iyon hücre kimyası ve gelişmiş batarya yönetim sistemlerini kullanan her motosiklet daha uzağa, daha hızlı ve daha uzun süre seyahat edebiliyor. Tipik bir Zero S veya Zero DS, orijinal maksimum kapasitelerinin% 80'ini koruyan pillerle 300.000 km'nin üzerinde yol alabilir. Zero'nun en gelişmiş platformunun taleplerini karşılamak için, Zero SR / F Güç Paketi, tutarlı hücre soğutması ve maksimum uzun vadeli güç aktarma performansı sağlayan alüminyum ısı emici gövde ve termal transfer arayüzüne sahiptir.

Endüstrinin ilklerinden olan Zero, pilin şarj durumunu optimize etmek ve uzun süreli pil sağlığını daha da iyileştirmek için uzun süre kullanılmadığında uzun süre kullanılmadığında otomatik olarak Uzun Süreli Depolama Modu'na girer. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra, Z-Force® akü teknolojisi aktif soğutma veya rutin bakım gerektirmez. Sonuç, gaz tasarrufu sağlarken ve tüm rutin güç aktarma organlarının bakımını neredeyse tamamen ortadan kaldıran heyecan verici bir sürüş sağlayan eksiksiz bir elektrikli motosiklet hattıdır.

Zero Motorcycles Z-Force Power Pack