Verimli, Temiz ve Ucuz

çevre

Temiz. Ve her yıl daha da temizleniyor.

Zero Motorcycles’ın% 100 elektrik aktarma organı, CO2 ve zararlı duman emisyonlarını önemli ölçüde azaltırken, aynı zamanda petrol rezervlerini de kurtarıyor. Herhangi bir kişisel veya politik sebep ne olursa olsun, petrolden tasarruf etmek ve egzoz borusu emisyonlarını azaltmak çok çeşitli avantajlar sunar. Aslında, elektrik şebekesi her geçen yıl daha verimli bir hale geldiğinden, Zero, tecrübeyle birlikte daha enerji verimli ve daha temiz hale gelecektir. Ve gerçekten mutlak enerji bağımsızlığı arzulayan veya emisyonları ortadan kaldıranlar için, tamamen yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak bir Zero'ya güç vermek bile mümkündür. Enerjinin nereden geldiğine bakılmaksızın, fiyatlar yeni seviyelere çıkmaya devam ederken benzin istasyonundan geçmemek için çok basit bir şey var.

Two Zero motorcycles off road at dusk

“Amerikalılar her yıl işe gidip gelmek için 100 saatten fazla zaman harcıyorlar. Bir milletin, ortalama günlük işe gidip gelmek süresi 2003 yılında 24.3 dakika sürüyordu. Bir motosiklet veya bir scooter çok fazla yolcu imkanı veya depolama alanı sunmuyor, ancak çoğu hibrid bir arabadan ve bir otomobilden çok daha iyi kilometrede yol alıyor.Fiyatı da çok daha ucuz. Dahası, iki tekerlek, yoğun tarfik saatlerinde tarfiği yenmek için manevra kabiliyetine ve avantajına sahiptir. Yakıt fiyatlarının yükselmesiyle birlikte motosikletler ve scooterlar, tipik yarım saatlik sürüşün çalışması için pratik bir yakıt ekonomisi taşıma seçeneği olabilir. ”

– American Community Survey (ACS) Data released by the U.S. Census Bureau March 2005

Daha Az Emisyon

50'den fazla çalışma ve analiz sonucu var: elektrikli araçlarda daha az emisyon

  • Elektrikli araçlar, (bazıları kömüre bağımlı olanlar da dahil olmak üzere) 49 ABD eyaletinde karbon emisyonu azaltımı sağlayacaktır.
  • Bir otomobil için - emisyonlarda yaklaşık %70 azalma
  • Motosiklet için - emisyonlarda %90'ın üzerinde azalma

Daha Temiz Yıllara Koşuyouz

  • Elektrik şebekesi temizledikçe, eklentiler daha da temizlenir
  • Elektrikli araçlar: emisyonları, nüfus merkezlerinden uzak tutar.
  • Birkaç bin elektrik santralinden elde edilen çıkışın kontrolü, 200 milyon araç egzoz borusundan çıkan emisyondan kurtulmak daha kolaydır.
İletişim: (242) 259-18-28 | Telif Hakları Saklıdır.