Basitçe Şarj Et.

YAŞAM TARZINA UYGUN ŞARJ

FX, FXS, S ve DS modellerinde şarj etmek için ek ekipman veya kurulum gerekmez ve SR / F isteğe bağlı EVSE kablosuyla herhangi bir prize bağlanabilir. Zero'yu eve getirin, en yakın prize takın. Bitti.

Her güne tam bir “Tank” ile başlayın

Benzin istasyonunu açın. Geceleri fişe takın ve her sabah tam bir “tank” ile uyanın. Şarj başına bir Zero Motorsiklet, sizi dünyadaki herhangi bir EV'den daha uzağa götürür. Sonuç olarak, çoğu Zero sahibi, günlük sürüşlerini "benzin almak" için standart bir priz kullanır.

Daha Hızlı Şarj Edin

Kahve alırken düzinelerce kilometre mesafe için şarj doldurun. Hızlı Şarj seçeneğini SR / F'ye eklemek, şarjı 12 kW'a kadar 6 kW ile artırır. 2015 ve daha yeni Zero S ve Zero DS modelleri 6 kW Şarj Tankı ile tamamlanabilir. Şarj Tankı ve SR / F, standart Seviye 2 şarj istasyonları ile uyumludur. Zero’nun en hızlı şarj seçenekleri, normal bir ev prizinden beklediğinizden 10 kat daha fazla şarj hızını artırır ve şarj işleminin bir saat kadar kısa bir sürede% 95’e ulaşmasını sağlar.

Zero Motorcycles Charge Tank
Zero Motorcycles Quick Charger

Ölçeklenebilir Hızlı Şarj Cihazları

Ev veya ofis kullanımı için, ölçeklenebilir “Hızlı Şarj Cihazı” sistemi, herhangi bir Sıfır FX, FXS, S veya DS için çift şarj hızından (şarj süresini önemli ölçüde azaltarak) daha fazla olabilir. Sistem, motosikletin standart (on-board) şarj cihazıyla birlikte çalışan bağımsız (yerleşik) 1kW şarj cihazlarını kullanır.

Not: Her şarj aletinin tipik olarak ayrı bir devreye bağlanması gerekir.

İletişim: (242) 259-18-28 | Telif hakları saklıdır.