İnanılmaz Verimli Bir Sistem

mülkiyet avantajı

Heyecan verici performans. Kaygısız mülkiyet.

Elektrik kullanmanın bazı açık avantajları var: benzin istasyonunu ziyaret etmeye gerek yok, yağ yok, egzoz yok, vb. Ayrıca, Zero sahiplerinin düzenli olarak açıkça belli olmayan bir çok faydası var. Her modelin modern tasarımının arkasında, motosikletin ağırlığını düşük tutan, tüm rutin güç aktarma organlarının bakımını neredeyse ortadan kaldıran ve gizli hızlanma sağlayan zarif bir sadelik felsefesidir. Sonuç, inanılmaz derecede heyecan verici bir sürüş ve milden sonra mili takdir eden bir sahiplik deneyimidir.

Zero Motorcycle ownership - savings over time

Uzun Süreli Bir Perspektif

Birinci sınıf bir marka olan Zero, her motosikleti olağanüstü bir sürüş deneyimi sağlayan kalite ve dürüstlükle tasarlar. Bunun ötesinde, bir Zero'nun peşin maliyeti, geleneksel içten yanmalı benzerlerine kıyasla göründüğü gibi değildir. Zero'yla basılan her km daha az pahalıdır, bu da rutin güç aktarma organlarının bakımının ortadan kaldırılması ve gaz masraflarının ortadan kaldırılması nedeniyle önemli ölçüde daha eğlenceli hale getirir. Anlaşıldığı üzere, diğer premium markalarla karşılaştırıldığında, Zero, sahibinin ilk günden itibaren gaz ve bakım masraflarından tasarruf etmeye başlar. Aslında, motosikletlerinin kullanım ömrü boyunca birçok Zero sahibi, karşılaştırılabilir bir içten yanma modeli satın alsalar, elde edebileceğinden fazlasını kurtarıyor.

Sıfır Rutin Güç Aktarma Organı Bakımı

Tüm Sıfır motosikletler doğrudan bir sürücüye sahiptir.İnanılmaz derecede verimli bir sistem olarak, doğrudan sürüş kanalları güçlü ve sessiz, sabit bir gerilim kayışı ile doğrudan motordan arka tekerleğe güç sağlar.Doğrudan sürüş sadece kavramaları ve dişlileri ortadan kaldırarak sürtünme kaybını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda rutin güç aktarma organlarının bakım ihtiyacını ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve motosikletin ağırlığını azaltır.

Zero Motorcycles Powertrain

bir daha asla yapmayacagınız 15 şey

benzin almak
debriyaj degistirmek
SYNC GAZ VE İPLİK HIZI
motor yağı ve filtre degistirmek
yaglı jikle kabloları
motorun yagını degistirmek
motor yagı kontrolu
ayar vanas temızlıgı
hava filtresi degistirmek
zamanlama kemeri degistirmek
dıs yakıt hortum kontrolu
bujı degistirmek
benzin filtresi degistirmek
ayar kavrama kablolaları
debriyaj yagı kontrolu
İletişim: (242) 259-18-28 | Telif hakları saklıdır.